neděle 29. října 2017

Tapeta na zdi...

Další den...pokračování mé práce s kuchyní...Myslím, že to nevypadá špatně... jen ty prostřihy tapety byly dost velké, aby se chytil vzor. Než jsem je našla, trvalo to. Nahoře, jakoby komínek, schoval ošklivou hadici od odsávače, který stejně od prvního dne nefunguje, ačkoliv zde byli asi tři rozdílní specialisté na elektriku. Konečně hotovo i s úklidem a jdu spát... dnes budu spát o hodinu déle a mám pocit, že to sakra potřebuji. Moje nohy vypadají jako dva tlusté sloupy, až jsem se lekla... ono to lezení ze židle nahoru dolů -nic moc. Přece jen asi nejsem tak silná ,jak si pořád myslím. K tomu všemu noční směny s Kesynkou, noci má špatné a já nespím s ní...Venku je mlha , hustá, jako mléko. Snad se ráno vyčasí a já budu pracovat na zahradě...potřebuje připravit k zimnímu spánku.

8 komentářů:

 1. Marcelko moc se ti to povedlo ♥♥♥

  OdpovědětVymazat
 2. Marcelko, moc se ti to povedlo, vypadá to krásně

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné.Já vymýšlela vnoučatům Halloween a po vyzdobení podkroví jsem na tom podobně,sotva utáhnu tělo,ale duše se raduje.Dopoledne mi zabrali duchové a netopýři z lineckého těsta a hřbitovní zahrádka z jednohubek.Večer pacholátka budou slavit,ukecala mě na teď,protože v úterý mají akci ve škole.

  OdpovědětVymazat
 4. Marcelko, kuchyňská linka prokoukla. Tapeta je moc hezká a pěkně ladí ke skříňkám. A už si trochu odpočiň.M.

  OdpovědětVymazat
 5. Vypadá to moc dobře. A je za tím kus práce!
  Tak už trochu klidnější dny!
  Hanka

  OdpovědětVymazat
 6. Marcelko, super! Parádní kuchyň!
  Doufám, že jste se taky věnovaly s Kesynkou trochu odpočinku!
  Měj klidné dny i noci! Helena

  OdpovědětVymazat
 7. Seš opravdu šikovná! My teď tapetovali v bytě, ale netroufla jsem si sama, byl tam tapetář. A tapeta se odlepila i s několika vrstvami malby, které tam zůstaly po předchozím majiteli. Hrůza!

  OdpovědětVymazat
 8. Marcelko, máš to doma moc hezké, jsi šikovná, pracovitá a plná nápadů. Těším se, čím překvapíš příště:-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Váš čas věnovaný mému psaní a za milá slůvka, ale i ta kritická,protože mne posouvají dál!