čtvrtek 19. listopadu 2015

KAL II: LONELY TREE SHAWL

Na začátku jsem několikrát párala. Ale chtěla jsem to dát... KAL II. u Vlněných sester se mi líbil, jen jsem nevěděla ,zda to zvládnu. Nakonec se mi pletlo báječně a bavilo mne to. 
Tohle je třetí a již správně pletený pokus...

Tady už jsem skoro na konci, slabší vlnu skoro stejného odstínu jsem zesílila modrým Sranem Tweed, aby byla vlna stejně silná.

Zvládla jsem i pikotky, poprvé a již se suší, vypnutý. 

Několik dnů jsem musela čekat na vyfocení na sluníčku. Dnes asi dvacet minut svítilo...

Vyzkouším ho ještě ze slabší vlny. Tuhle jsem koupila na bazaru za dvě eura, ani nevím název vlny.Když venku prší a fouká, je mi nejlépe u krbu, s hrnkem čaje, hafani spí vedle mne a já pletu. Dnes má opět celý den pršet, tak myslím, že ze syslírny opět nějaké to klubíčko zmizí! 

7 komentářů:

 1. Marcelko, tady je vidět jak krásně se dá využít upršený den :o)
  Měj se hezky a jehlicím zdar. Jana

  OdpovědětVymazat
 2. A povedl se ti moc. K tomu krbu skvělý doplněk :o) Moc tě zdravím

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj Marcelko, zdravím a mávám za vodu. Moc se ti povedl, máme skoro stejnou barvu - ten svůj už musím vyfotografovat, včera jsem začistila konce příze a mám ještě takový nápad:-) tak se vrhnu na menší pletení a vložím vše najednou. Hezký den. Zuzana - ten krb ti tiše závidím:-), ale přiznávám se, že jsem ho doma před lety nechtěla....

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj Marcelko!! Ten je vážně moc hezký!!! Já mám popis uložený, ale ještě na něj nedošlo..:o)) Tobě se moc povedl.Tak přeji hezké chvíle u tvoření pěkně v teplíčku a s miloučkou společností- mám to moc ráda tyhle chvíle, když je venku nečas a pejskové mi leží u nohoua já si pletu nebo háčkuji.. Posílám velké pozdravy do dáli!!! Jarka

  OdpovědětVymazat
 5. V takové pohodě u krbu se to musí plést...
  Marcelko, to je překrásný šátek!
  Měj hezký večer. Helena

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj Marci, plést u krbu, to musí jít samo :-) Šátek se Ti moc povedl. Taky se na něj chystám. Měj se P.

  OdpovědětVymazat
 7. Marcelko, máš ho krásný :-) Já ten svůj dám mamce pod stromeček, už k němu má i čepici a bezprsťáky :-)) No u krbu se určitěš plete krásně, já ráda pletu a i jinak tvořím aspoň u krbových kamen :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Váš čas věnovaný mému psaní a za milá slůvka, ale i ta kritická,protože mne posouvají dál!