středa 25. září 2013

Něco na zub ke studiu !

Už to bude skoro měsíc, co jsem psala poslední příspěvek. Moc se za to omlouvám, ale mám tolik psaní do školy, že opravdu stíhám v noci nakouknout co je kde nového a napsat pár komentářů. Tak jsem před chvílí vyfotila důvod mé nepřítomnosti.Tady Vám chci ukázat výsledek mého snažení. Bohužel zdaleka to není vše, ještě mne spousta práce čeká. Ale minulý týden jsem ukončila další předmět-Health and Safety, z písemky jsem měla 31 bodů ze 40. K tomu se budou ještě hodnotit dva projekty.Většina projektů má obsah okolo 5000 slov a pro mne to bylo namáhavé. Nepřejte si vidět tu haldu papírů, co šla do kontejneru na papír!
Tak tady vidíte výsledek mého snažení, poslední z nich jsem dopsala asi před hodinou!

A protože když takhle sedím dlouhé hodiny u počítače, většinou dostanu šílené chutě na něco sladkého.A protože šikovná Kristýnka si otevřela svůj krásný blog o vaření a pečení, hned jak jsem tam našla citronový
koláč, musela jsem ho vyzkoušet.Zde je odkaz na blog Kristýnky:http://culinairechristyn.blogspot.com/

A takhle Lemon Meringue Pie dopadl. Musím Kristýnce poděkovat, byl prostě úžasný a proto už také nemám ani kousek! Běžte se na její blog podívat, najdete tam i vynikající čalámadu z hub, o kterých nyní většina z Vás píšete.
A protože mi dnes přišel balíček z dalekého Slovenska napíši dnes ještě jeden příspěvek.

2 komentáře:

  1. Odpovědi
    1. Ajko děkuji Ti,dobrá budu jestli to zdárně ukončím.Psala jsem do pěti do rána a už u toho zase sedím.To nevětší mne čeká-nyní mám psát Learner record o sobě-o praxi, o mých silných a slabých stránkách.Tak to bude fuška!

      Vymazat

Děkuji za Váš čas věnovaný mému psaní a za milá slůvka, ale i ta kritická,protože mne posouvají dál!