úterý 20. dubna 2021

Malování kuchyně a obýváku

 Před Velikonoci jsem se rozhodla vymalovat obývací pokoj a kuchyni. V té dobč mi dovezly i tunu kamení na zahradu vepředu, tak to bylo docela náročné, ale vše se zvládlo. S malováním mi tentokrát pomáhal 26 letý Paulus, kterému jsem pekla Rafaello dort k narozeninám . Moc mi to pomohlo, i s kamením mi nakonec pomohl, protože po odházení části kamení mne chytla záda a tak jsem byla moc ráda za jeho pomoc. 
Kamení jsem musela koupit , protože ty drobné kamínky, co byly předtím, Charlik svým bčháním okolo rozházel  a bylo po dešti plno bláta . Tak tyhle jeho bčhu odolají, doufám . 

Obývák je svčtle šedý a v kuchyni je odstín káva a bíle natřené parapet a obložení dole. Snad to zase nějaký čas vydrží čisté. 

6 komentářů:

 1. Marcelko pane jo, to jsi tedy měla práce ! Malování a ještě kamínky na zahradu...To se nedivím, že Tě chytla záda. Snad už to máš lepší.Ale máš zase pěkně vymalováno, taky bychom potřebovali. Zdraví Lenka
  www.babilenka.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Marcelko, malování mě dost děsí!!! Jsi fakt dobrá! Volila si krásní barvy!
  Přeji hezké dny tobě i tomu rarachovi! Helena

  OdpovědětVymazat
 3. Marcelko, dobře jsi to zvládla. Posílám Ti pozdrav za moře. M.

  OdpovědětVymazat
 4. Moc krasny vyber barev. Podobnou sedou chci dat do loznice na jednu stenu. Uz se na to tesim, nyni mamw tyrkysovou a je to na mne takove sladke...

  www.tvoriduse.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Váš čas věnovaný mému psaní a za milá slůvka, ale i ta kritická,protože mne posouvají dál!